Interiérové horizontální žaluzie a látkové roletky

Žaluzie EUROSTYLE jsou dnes nejpoužívanějším typem žaluzií do plastových oken. Slouží jak k optimálnímu stínění slunečního záření, tak i k estetickému dotváření interiéru. Žaluzie je ovládaná řetízkem, který zabezpečuje naklápění a vytahování lamel, uzamykatelná- bez prostřihů. Boční vedení je zajištěno silonovou strunou o průměru 0,8 mm.

Nosiče mohou být v barvě bílé, odstínech hnědé barvy. Lamely dodáváme v široké škále barevných odstínů, samozřejmostí je sladění barevného provedení lamel a provázků.

Jsme schopni Vám dodat žaluzie i na plastová okna od jiných dodavatelů.

Pro nezávaznou kalkulaci postačí znát přibližné rozměry skel a zaslat nám je na jktokna@gmail.comSítě proti hmyzu

Okenní a dveřní sítě jsou vyráběny z hliníkových rámečků standardně v barvě bílé, hnědé a vybraných dekorů dřeva. Síťovina je vyrobena ze skelného vlákna potaženého plastem a v rámečku je upevněna pomocí pryžové nebo plastové zamykací vložky. Díky skelnému vláknu má velmi nízkou tepelnou roztažnost, plastový povrch zajišťuje snadnou údržbu.

Síť je na okno upevněna pomocí kovových, otočných háčků a dá se z okna jednoduše sejmout.


Vnitřní a venkovní parapety

Plastové vniřní parapety jsou robustní umělohmotné duté profily. Povrch je potažen dekorativní CPL laminátovou folií. Pouze za dodržení těchto základních předpokladů se dají dodržet vysoké nároky na mechanické vlastnosti touto technologií vyráběných parapetů. V jiném případě může vlivem umístnění parapetu docházet ke změně mechanických vlastností materiálu a výrobku. Pro zakončení parapetu v interiéru se využívají umělohmotné PVC krytky o délce 600 mm.

Dřevotřískové parapetní desky jsou vyrobeny výhradně z vlhkuodolné dřevotřísky s označením V100. Pro jednoduchou kontrolu tohoto parametru volí výrobci probarvení takto vyrobených desek na červeno, zeleno a velmi výjimečně zůstávají neprobarveny v přírodní barvě. Povrchově jsou parapetní desky potaženy dekorativním CPL laminátem a to jak z vrchní, pohledové strany, tak i ze strany spodní. Toto je velkou výhodou proti pouhému papíru zvláště ve vlhkém prostředí, ve kterém se díky svému užití parapety nacházejí. Oboustranné použití laminátu déle zabezpečuje maximální ochranu před deformacemi vlivem vnitřního pnutí, ke kterému ve výrobku po celou dobu jeho životnosti dochází. Pro zakončení parapetu v interiéru se využívají buď nažehlovací hrany v barvě dezénu nebo umělohmotné PVC krytky o délce 600 mm.

Venkovní parapety dodáváme hliníkové (ALU), eloxované o šířce 50 až 400 mm v bílé, tmavě hnědé, stříbrné či bronzové barvě, nebo pozinkové plechy v barvě pozink nebo tmavě hnědá.

Vnitřní parapet PVC Vnitřní parapet DTD Venkovní parapet AL
Vnitřní parapet PVC Vnitřní parapet DTD Venkovní parapet AL

Bezplatná kalkulace

Nechte si vypracovat kalkulaci poptávky bez závazků. Vyplňte jednoduchý online formulář a my se Vám ozveme s vyhotovenou orientační cenou zakázky.

Nebo nám zašlete online vzkaz