Integrovaná žaluzie ScreenLine

Základním principem ovládání našich stínících prvků je dvojice rotačních magnetů, které ovládají žaluzie bez narušení těsnosti skla.K dispozici je také sofistikované ovládání motorem s možností automatizace.

U příležitosti 15 let působení na českém trhu představujeme první dokonalý systém okenního zastínění ScreenLine®: zastiňovací prvek (žaluzie, plisovaná roleta nebo svinovací roleta) je uzavřen mezi dvěma tabulemi izolačního dvojskla či trojskla. Díky využití magnetického ovládacího mechanismu (manuálního i automatizovaného) je možné všechna skla naplnit vzácným plynem podle požadovaných vlastností i tehdy, když obsahují zastiňovací prvek. Jedinečné vlastnosti systému ScreenLine® zajistí na rozdíl od klasických venkovních či vnitřních zastiňovacích prvků téměř absolutní ochranu proti usazování špíny, prachu nebo vlivům počasí. Již žádná náročná údržba!

Magnetické komponenty mají téměř neomezenou životnost – ztráta magnetických vlastností činí cca 2% za 100 let, což je zanedbatelné. Díky širokému výběru produktů a univerzálním možnostem použití je systém ScreenLine® vhodný pro všechny typy oken.

RI OKNA jsou exkluzivním dodavatelem systému ScreenLine® na českém trhu 15 let jistoty a tradice.


Proč ScreenLine®?

Integrované žaluzie ScreenLine

  • zajistí čistý interiér Vašeho bydlení bez údržby (uvnitř skla se neusazuje špína a prach)
  • nehrozí riziko poškození prvku zevními vlivy
  • všechny prvky žaluzie jsou vyrobeny z odolných materiálů vyznačujících se
  • dlouhou životností
  • vynikající regulace intenzity světla a tepelného záření
  • ovládání jako u klasických žaluzií, ale bez mechanických spojů (magnetický ovládací mechanismus)

screenline okenní mechanismus screenline okenní mechanismus

Bezplatná kalkulace

Nechte si vypracovat kalkulaci poptávky bez závazků. Vyplňte jednoduchý online formulář a my se Vám ozveme s vyhotovenou orientační cenou zakázky.

Nebo nám zašlete online vzkaz