Okna a balkónové dveře PONZIO® NT 68PE    PONZIO® NT 68PE

Konstrukční hloubka rámu: 68 mm
Konstrukční hloubka křídla: 68 - 76 mm
Tloušťka zasklení: 18 - 55 mm

Systém hliníkových profilů s trojkomorovou konstrukcí a termickou bariérou. Vytvořený za účelem provádění konstrukcí zevních bariér jako jsou okna, vitríny, dveře balkónové i zevní. Zajišťuje dosažení nejvyššího užitkového a estetického standardu a dokonale ochraňuje  před pronikáním tepla a kondenzaci vodní páry na povrchu zárubně a křídla. Trojkomorová konstrukce zajišťuje také velmi výraznou pevnost a vhodnou odolnost zámečnického provedení, což v důsledku garantuje možnost mnohaletého používaní. Nachází využití v budovách obytných i občanské vybavenosti (školy, úřady, nemocnice, banky, atd.).

NT 68 s drážkou pro kování ve standardu „euro” umožňuje použit širší sortiment kování a usnadňuje jejich montáž. V systému je  možné použít kováni pro trapézová, oblouková, kruhová, sklopně-otevítavá, sklopně-posuvná, okna a okna se zvýšenou 2. třidou odolnosti proti vloupání podle PN-ENV 1627:2006.

Hliníkové profily jsou dostupné v lakované verzi ve všech barevných odstínech palety RAL (také dvojbarevné, rustikální a imitujíci dřevo), dále pak anodizované v barvách: zlatá, tmavohnědá, šampaňská nebo odstínu přirozeného hliníku. Malování je prováděno v moderní práškové lakovně, v technologickém procesu vyhovujícím evropským normám, stvrzeným jakostní značkou Qualicoat, zaručující mnohaletou nejvyšší kvalitu povrchu hliníkových profilů.

Popis: Okenně-dveřní systém s termickou izolací.
Použití: Výroba oken, dveří, dělících stěnek, zevních prostorových zástaveb.
Hloubka zárubně: 68 mm
Hloubka křídla: 68 - 76 mm
Tloušťka výplně: 18 - 55 mm / 18 - 51 mm (NT 68 s drážkou pro kování ve standardu "Euro")
Rámcový součinitel prostupu tepla: Uf = 2,0 - 2,5 W/m2K
Termický převod: 24 mm
Připuštění: AT-15-4855/2006 - Technické schválení Institutu stavební techniky "Okna a balkónové dveře systému PONZIO® NT 68"; 2. třídou odolnosti proti vloupání podle PN-ENV 1627:2006; ITT (počáteční zkoušky typu) v souladu s normou EN 14351-1 - vnější dveře.

Bezplatná kalkulace

Nechte si vypracovat kalkulaci poptávky bez závazků. Vyplňte jednoduchý online formulář a my se Vám ozveme s vyhotovenou orientační cenou zakázky.

Nebo nám zašlete online vzkaz