Okna a balkónové dveře PONZIO® NT 78PE    PONZIO® NT 78PE

Konstrukční hloubka rámu: 78 mm
Konstrukční hloubka křídla: 86 mm
Tloušťka zasklení: 23 - 61 mm

Systém se vyznačuje čtyřkomorovou konstrukcí profilů s drážkou pro kování ve standardu „euro” a je určen pro konstrukce oken se zvláště vysokými požadavky na tepelně-izolační vlastnosti (Uf = 1,5-1,9 W/m2K). Konstrukční hloubka profilů pro zárubně činí 78 mm, pro křídla 86 mm. Systém umožňuje použití široké škály kování a usnadňuje jejich montáž. Díky čtyřkomorové konstrukci a dodatečným zpevňujícím prvkům lze systém použit pro velkorozměrové konstrukce. 

Hliníkové profily jsou dostupné v lakované verzi ve všech barevných odstínech palety RAL (také dvojbarevné, rustikální a imitujíci dřevo), dále pak anodizované v barvách: zlatá, tmavohnědá, šampaňská nebo odstínu přirozeného hliníku. Malování je prováděno v moderní práškové lakovně, v technologickém procesu vyhovujícím evropským normám, stvrzeným jakostní značkou Qualicoat, zaručující mnohaletou nejvyšší kvalitu povrchu hliníkových profilů.

Popis: Okenně-dveřní systém s termickou izolací.
Použití: Výroba oken, dveří, zevních prostorových zástaveb.
Hloubka zárubně: 78 mm
Hloubka křídla: 86 mm
Tloušťka výplně: 23 - 61 mm
Rámcový součinitel prostupu tepla: Uf = 1,5 - 1,9 W/m2K
Termický převod: 34 mm
Připuštění: ITT (počáteční zkoušky typu) v souladu s normou EN 14351-1.

Bezplatná kalkulace

Nechte si vypracovat kalkulaci poptávky bez závazků. Vyplňte jednoduchý online formulář a my se Vám ozveme s vyhotovenou orientační cenou zakázky.

Nebo nám zašlete online vzkaz