Série ELEGANCE ALU

Díky svému vzhledu se hodí hlavně do moderních domů. Jsou doplněné o rámečky ze speciálního bezdotykového hliníku, který odolává nečistotám. Vybírat můžete ze široké škály barev i skel. V nabídce máme standardní ornamentní (neprůhledná) skla, ale i speciální tzv. vitrážová skla. Výplně jsou vyráběny  v provedení HPL pro plastové dveře, ale také v provedení ALU pro hliníkové dveře. Panely jsou vyráběny v tloušťkách 24 až 44 mm.

Dveřní výplň Denisa Dveřní výplň Dita Dveřní výplň Hana Dveřní výplň Jarmila Dveřní výplň Jesika Dveřní výplň Julie Dveřní výplň Lenka Dveřní výplň Liliana Dveřní výplň Mariana Dveřní výplň Marta
Denisa Dita Hana Jarmila Jesika Julie Lenka Liliana Mariana Marta
Dveřní výplň Michaela Dveřní výplň Milada Dveřní výplň Nicol Dveřní výplň Patricie Dveřní výplň Regina Dveřní výplň Renata Dveřní výplň Simona Dveřní výplň Tamara Dveřní výplň Vlasta Dveřní výplň Xenie
Michaela Milada Nicol Patricie Regina Renata Simona Tamara Vlasta Xenie
Dveřní výplň Zina Dveřní výplň Zuzana
Zina Zuzana

NOVINKA V KATEGORII ELEGANCE - ODSAZENÝ RÁMEČEK

Dveřní výplň Denisa Dveřní výplň Dita Dveřní výplň Liliana Dveřní výplň Patricie Dveřní výplň Renata
Denisa Dita Liliana Patricie Renata

Zpět

Dveřní výplně VIZUAL ALU

Dveřní výplně ALU SMART Dveřní výplně ALU DESIGN Plastové dveře

Bezplatná kalkulace

Nechte si vypracovat kalkulaci poptávky bez závazků. Vyplňte jednoduchý online formulář a my se Vám ozveme s vyhotovenou orientační cenou zakázky.

Nebo nám zašlete online vzkaz

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016... (více informací)