Dveře mohou být plné, celoprosklené čirým sklem, bezpečnostním sklem nebo si vyberete z několika druhů ornamentních (neprůhledných) skel.

Nejoblíbenější volbou našich zákazníků jsou dveře s tzv. dveřní výplní. Dveřní výplně odebíráme od špičkového českého výrobce Perito.

DVEŘNÍ VÝPLNĚ

Plastové vchodové dveře s dveřní výplní HPL ocení každý, kdo hledá kvalitu za rozumnou cenu. Vchodové dveře s touto výplní jsou z lisované syntetické pryskyřice, a proto:

  • Jsou pevné a tvrdé
  • Dobře odolávají slunečním paprskům i povětrnostním vlivům
  • Máte na výběr z mnoha různých modelů, barev a imitací dřeva

Díky tomu je využijete stejně dobře u klasických vesnických domků jako v moderních stavbách.

Všechny výplně sérií BASIC, VIZUAL, ELEGANCE a PREMIUM jsou pouze ve variantě zasklené (vložené) do křídla. Výplně ENTRY mohou být zasklené (vložené) do křídla a nebo s vnějším překrytím křídla.

BASIC

VIZUAL

ELEGANCE

PREMIUM

ENTRY

Cenově zvýhodněné modely, které sice nepřináší tak bohatou nabídku dekorů a prosklení, ale za to překvapí svou cenou i moderním nadčasovým vzhledem. Výplně jsou vyrobeny z desek HPL. Dveřní výplně čistého vzhledu jejichž design není doplněn žádným dalším ozdobným prvkem. Výplně jsou vyrobeny z desek HPL, ale lze volit i v provedení ALU. V této řadě jsou výplně navíc doplněny elegantními nerezovými aplikacemi. Výplně jsou vyrobeny z desek HPL, ale lze volit i v provedení ALU. Prémiové dveřní výplně zdobené montovanými plastickými rámečky - díky nim lze případně výměnit rozbité sklo. Výplně jsou vyrobeny z desek HPL. Nejvyšší modelová řada výplní vyrobena z kompozitního materiálu. Překryvné dveřní výplně zlepšují tepelně izolační vlastnosti, protihlukovou izolaci i mechanické parametry celých dveří.

Zobrazit všechny výplně

Zobrazit všechny výplně

Zobrazit všechny výplně

Zobrazit všechny výplně

Zobrazit všechny výplně

Bezplatná kalkulace

Nechte si vypracovat kalkulaci poptávky bez závazků. Vyplňte jednoduchý online formulář a my se Vám ozveme s vyhotovenou orientační cenou zakázky.

Nebo nám zašlete online vzkaz

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016... (více informací)