Posuvně sklopné terasové dveřePosuvně sklopné dveře (PSK) dokážou výrazně prosvětlit interiér a současně šetřit místo nezbytné pro jejich otevírání.

Potřebujete jen minimální manipulační prostor, což z PSK dělá zajímavou alternativu klasických otevíravých balkonových dveří. Dveře je také možno vyklopit a místnost průběžně větrat.

Posuvně sklopné dveře vyrábíme jednokřídlé i dvoukřídlé a nyní s kováním, které umožňuje posuvné dveře z exteriéru zcela dovřít, což u posuvných dveří není vždy standardní. Můžete zvolit plastovou nebo hliníkovou variantu. Výběr materiálu je obvykle v rukou architekta nebo projektanta a zohledňuje dispozici domu, rozpočet a materiál dalších oken a dveří v domě.

Posuvně výklopné dveře osazujeme masivním kováním předních evropských výrobců. Povrchová úprava závisí na materiálu. K dispozici je velmi uspokojivá škála laků, lazur a dekorů.

Pro bezbariérové řešení vstupu nebo pro dveře mimořádně velkých rozměrů doporučujeme použití HST portálu.

Posuvně sklopné terasové dveře Posuvně sklopné terasové dveře

Bezplatná kalkulace

Nechte si vypracovat kalkulaci poptávky bez závazků. Vyplňte jednoduchý online formulář a my se Vám ozveme s vyhotovenou orientační cenou zakázky.

Nebo nám zašlete online vzkaz