Posuvně sklopné dveře (PSK) dokážou výrazně prosvětlit interiér a současně šetřit místo nezbytné pro jejich otevírání. PSK - posuvně sklopné dveře

Potřebujete jen minimální manipulační prostor, což z PSK dělá zajímavou alternativu klasických otevíravých balkonových dveří. Dveře je také možno vyklopit a místnost průběžně větrat.

Posuvně sklopné dveře vyrábíme jednokřídlé i dvoukřídlé a nyní s kováním, které umožňuje posuvné dveře z exteriéru zcela dovřít, což u posuvných dveří není vždy standardní. Můžete zvolit plastovou nebo hliníkovou variantu. Výběr materiálu je obvykle v rukou architekta nebo projektanta a zohledňuje dispozici domu, rozpočet a materiál dalších oken a dveří v domě.

Ke dveřím si u nás vyberete i plastová okna ve stejném provedení.

Pro bezbariérové řešení vstupu nebo pro dveře mimořádně velkých rozměrů doporučujeme použití HST portálu.

Užitnou hodnotu nových dveří můžete zvýšit pořízením vhodné stínící techniky, které brání přehřívání místnosti v parných letních dnech. V nabídce máme vnitřní i venkovní žaluzie a rolety.

Posuvně sklopné terasové dveře Posuvně sklopné terasové dveře Posuvně sklopné terasové dveře

Plastové profily Hliníkové profily Otevíravé a sklopné terasové dveře HST portal Venkovní stínící technika
Plastové profily RI OKNA Hliníkové profily RI OKNA Otevíravé a sklopné terasové dveře RI OKNA HST portal RI OKNA Venkovní stínící technika RI OKNA

Bezplatná kalkulace

Nechte si vypracovat kalkulaci poptávky bez závazků. Vyplňte jednoduchý online formulář a my se Vám ozveme s vyhotovenou orientační cenou zakázky.

Nebo nám zašlete online vzkaz