Posuvně sklopné dveře (PSK) dokážou výrazně prosvětlit interiér a současně šetřit místo nezbytné pro jejich otevírání. PSK - posuvně sklopné dveře

Potřebujete jen minimální manipulační prostor, což z PSK dělá zajímavou alternativu klasických otevíravých balkonových dveří. Dveře je také možno vyklopit a místnost průběžně větrat.

Posuvně sklopné dveře vyrábíme jednokřídlé i dvoukřídlé a nyní s kováním, které umožňuje posuvné dveře z exteriéru zcela dovřít, což u posuvných dveří není vždy standardní. Můžete zvolit plastovou nebo hliníkovou variantu. Výběr materiálu je obvykle v rukou architekta nebo projektanta a zohledňuje dispozici domu, rozpočet a materiál dalších oken a dveří v domě.

Pro bezbariérové řešení vstupu nebo pro dveře mimořádně velkých rozměrů doporučujeme použití HST portálu.

K terasovým dveřím si u nás vyberete i plastová okna a vchodové dveře ve stejném provedení.

Na výběr máte z bohaté škály barev a dekorů. K terasovým dveřím lze navíc barevně sladit i okna a vchodové dveře.

Užitnou hodnotu nových dveří můžete zvýšit pořízením vhodné stínící techniky, které brání přehřívání místnosti v parných letních dnech. V nabídce máme vnitřní i venkovní žaluzie a rolety.

Posuvně sklopné terasové dveře Posuvně sklopné terasové dveře Posuvně sklopné terasové dveře

KAM DÁL...

Plastové profily Hliníkové profily Otevíravé a sklopné terasové dveře HST portal Doplňky
Plastové profily RI OKNA Hliníkové profily RI OKNA Otevíravé a sklopné terasové dveře RI OKNA HST portal RI OKNA Parapety, žaluzie, sítě a další

Bezplatná kalkulace

Nechte si vypracovat kalkulaci poptávky bez závazků. Vyplňte jednoduchý online formulář a my se Vám ozveme s vyhotovenou orientační cenou zakázky.

Nebo nám zašlete online vzkaz

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016... (více informací)