Zdvižně posuvné dveře neboli HST portály umožňují vybavit dům prosklenou stěnou prakticky neomezených rozměrů. HST portal

HST profily prosvětlují interiér a působivě ho propojují s balkonem, terasou či zahradou. Přes značnou hmotnost se křídla ovládají jednou rukou, takže s nimi nebudou mít problém ani děti. Přitom šetří místo - křídla se zasouvají do sebe a v místnosti neblokují žádný manipulační prostor. Na rozdíl od posuvně sklopných dveří (PSK) nelze křídla HST profilů vyklápět.

Konstrukce zdvižně posuvných dveří je extrémně pevná a zaručuje dlouhodobou funkčnost, těsnost a odolnost vůči větru a dešti. Skvělé tepelně izolační vlastnosti profilů a zasklení speciálním trojsklem umožňují velkoplošné prosklené stěny využít i v domech s nízkoenergetickým a pasivním standardem. Zdvižně posuvné dveře jsou vhodné i pro objekty, které vyžadují bezbariérový přístup.

HST portály vyrábíme z plastu i hliníku. Dostupné jsou jedno- až čtyřkřídlé konfigurace.

K terasovým dveřím si u nás vyberete i plastová okna a vchodové dveře ve stejném provedení.

Na výběr máte z bohaté škály barev a dekorů. K terasovým dveřím lze navíc barevně sladit i okna a vchodové dveře.

Povrchová úprava zdvižně posuvných dveří je závislá na zvoleném materiálu. Pro povrch plastových a hliníkových profilů můžete volit ze široké škály barev a dekorů včetně věrných imitací dřeva.

HST portály osazujeme masivním kováním předních evropských výrobců.

Užitnou hodnotu nových dveří můžete zvýšit pořízením vhodné stínící techniky, které brání přehřívání místnosti v parných letních dnech. V nabídce máme vnitřní i venkovní žaluzie a rolety.

HST portal HST portal HST portal

KAM DÁL...

Plastové profily Hliníkové profily Otevíravé a sklopné terasové dveře Posuvně sklopné terasové dveře Doplňky
Plastové profily RI OKNA Hliníkové profily RI OKNA Otevíravé a sklopné terasové dveře RI OKNA Posuvně sklopné terasové dveře RI OKNA Parapety, žaluzie, sítě a další

Bezplatná kalkulace

Nechte si vypracovat kalkulaci poptávky bez závazků. Vyplňte jednoduchý online formulář a my se Vám ozveme s vyhotovenou orientační cenou zakázky.

Nebo nám zašlete online vzkaz

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016... (více informací)