Tento typ dveří (OS) slouží především k pohodlnému výstupu z místnosti a díky protiprůvanové pojistce a venkovnímu madýlku, také následnému vstupu zpět do interiéru. Mohou být jednokřídlé, dvoukřídlé, případně napojeny na fixní díly dle požadavků zákazníka.OS - Otvíravé a sklopné dveře

Standardně jsou vybaveny klasickou okenní klikou a "plastovým" (vysokým) prahem. Je ale možné osadit je oboustrannou klikou se zámkovou vložkou příp. nízkým (hliníkovým) prahem.

Křídla balkonových dveří lze otevírat dovnitř i ven. Otevírají-li se ven, jsou osazeny speciálními bezpečnostními panty. Můžete zvolit křídla pouze otevíravá, nebo otevíravě sklopná - ta pak umožňují i ventilaci a mikroventilaci.

Pro balkonové dveře větších rozměrů doporučujeme volit robustnější a tvarově stabilnější profily.

K terasovým dveřím si u nás vyberete i plastová okna a vchodové dveře ve stejném provedení.

Na výběr máte z bohaté škály barev a dekorů. K terasovým dveřím lze navíc barevně sladit i okna a vchodové dveře.

Užitnou hodnotu nových dveří můžete zvýšit pořízením vhodné stínící techniky, které brání přehřívání místnosti v parných letních dnech. V nabídce máme vnitřní i venkovní žaluzie a rolety.

Otevíravě sklopné terasové dveře Otevíravě sklopné balkonové dveře Otevíravě sklopné terasové dveře

KAM DÁL...

Plastové profily Hliníkové profily Posuvně sklopné terasové dveře HST portal Doplňky
Plastové profily RI OKNA Hliníkové profily RI OKNA Posuvně sklopné terasové dveře RI OKNA HST portal RI OKNA Parapety, žaluzie, sítě a další

Bezplatná kalkulace

Nechte si vypracovat kalkulaci poptávky bez závazků. Vyplňte jednoduchý online formulář a my se Vám ozveme s vyhotovenou orientační cenou zakázky.

Nebo nám zašlete online vzkaz

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016... (více informací)