Tento typ dveří (OS) slouží především k pohodlnému výstupu z místnosti a díky protiprůvanové pojistce a venkovnímu madýlku, také následnému vstupu zpět do interiéru. Mohou být jednokřídlé, dvoukřídlé, případně napojeny na fixní díly dle požadavků zákazníka.Otevíravě sklopné terasové dveře

Standardně jsou vybaveny klasickou okenní klikou a "plastovým" (vysokým) prahem. Je ale možné osadit je oboustrannou klikou se zámkovou vložkou příp. nízkým (hliníkovým) prahem.

Křídla balkonových dveří lze otevírat dovnitř i ven. Otevírají-li se ven, jsou osazeny speciálními bezpečnostními panty. Můžete zvolit křídla pouze otevíravá, nebo otevíravě sklopná; ta pak umožňují i ventilaci a mikroventilaci.

Pro balkonové dveře větších rozměrů doporučujeme volit robustnější a tvarově stabilnější profily.

Užitnou hodnotu nových dveří můžete zvýšit pořízením vhodné stínící techniky, které brání přehřívání místnosti v parných letních dnech. V nabídce máme vnitřní i venkovní žaluzie a rolety.

Otevíravě sklopné terasové dveře Otevíravě sklopné balkonové dveře

Bezplatná kalkulace

Nechte si vypracovat kalkulaci poptávky bez závazků. Vyplňte jednoduchý online formulář a my se Vám ozveme s vyhotovenou orientační cenou zakázky.

Nebo nám zašlete online vzkaz