NÁVOD NA UŽITÍ A ÚDRŽBU NAŠICH PRODUKTŮ

Kompletní Návod na užití údržbu je ke stažení zde.

Zákazník je povinen dodržovat pokyny pro správnou obsluhu a údržbu výrobků potřebnou pro zachování záruky, užitných vlastností a podmínky případného reklamačního řízení. Zákazník je povinen dbát všech bezpečnostních pokynů a před zahájením manipulace a užíváním výrobku podrobně prostudovat celý návod na užití a údržbu. VAROVÁNÍ! Nedodržování pokynů a postupů uvedených v NÁVODU NA UŽITÍ A ÚDRŽBU může vést k nevratnému poškození výrobků. Takové poškození výrobků může být důvodem ke ztrátě záruky.

Pokyny pro bezpečné používání

Otevření okna

Otevření okna

Sklopení okna

Sklopení okna

Mikroventilace - pouze u oken otevíravě sklopných

Mikroventilace

Sklopení okna - okno pouze sklopné

Sklopení okna - pouze sklopné okno

Úplné sklopení okna - okno pouze sklopné

Úplné sklopení okna - okno pouze sklopné

Posuvně sklopné dveře

Posuvně sklopné dveře

HS portal

HS portal

Seřízení přítlaku

Seřízení přítlaku

Seřízení vstupních dveří

Seřízení vchodových dveříPosunutí křídla nahoru/dolů - Sejměte spodní krytku, nasaďte imbusový klíč do seřizovacího šroubu (1) a otáčením doprava případně doleva nastavte polohu křídla. Po nastavení krytku nasaďte zpět. Při posouvání křídla nahoru je nutné křídlo nadzvedávat (2), aby nedošlo ke stržení závitu nebo roztržení hlavy seřizovacího šroubu. Seřízení vždy provádějte u všech tří závěsů stejně, aby tyto byly zatíženy stejnoměrně.

Posunutí křídla doleva/doprava - Sejměte krytku seřizovacího šroubu. Nasaďte imbusový klíč seřizovacího šroubu (3) a otáčením doprava případně doleva nastavte požadovanou polohu křídla. Po dokončení seřízení nasaďte krytku šroubu zpět. Seřízení vždy provádějte u všech tří závěsů stejně, aby tyto byly zatíženy stejnoměrně.

Posunutí dveřního křídla k zárubni nebo od zárubně (seřízení přítlaku křídlo-rám na straně závěsů) - Sejměte horní krytku seřizovacího šroubu. Nasaďte imbusový klíč do seřizovacího šroubu (4) a otáčením doprava případně doleva postupně nastavte u všech tří závěsů polohu dveřního křídla (detail 5). Po dokončení seřízení opět nasaďte krytku šroubu zpět.

Seřízení západky zámku

Aby křídlo dveří těsně doléhalo k rámu, je důležité přesně seřídit rámový protikus hlavní západky dveřního zámku. Seřízení se provádí posunutím protikusu tak, aby bylo možné dobře dorazit křídlo k rámu pro zacvaknutí západek a lehce zamykat. Křídlo by nemělo mít při zavření vůli. Povolte upevňovací šrouby (1) a nastavte protikus (2); po nastavení upevňovací šrouby opět utáhněte. Seřízení protikusu ovlivňuje sílu potřebnou k otáčení cylindrické vložky a tím i sílu potřebnou k uzamčení dveří. Zámek vstupních dveří nikdy nerozdělávejte!

Seřízení západky zámku

Mimořádný stav - okno nejde zavřít

Okno nejde zavřít

KAM DÁL...

Zasklení Kování MACO Plastové profily Hliníkové profily Kde nás najdete
Izolační dvojsklo, trojsklo a další Kování MACO Plastové profily RI OKNA Hliníkové profily RI OKNA Kde nás najdete

Bezplatná kalkulace

Nechte si vypracovat kalkulaci poptávky bez závazků. Vyplňte jednoduchý online formulář a my se Vám ozveme s vyhotovenou orientační cenou zakázky.

Nebo nám zašlete online vzkaz

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016... (více informací)