Společnost JKT OKNA Olomouc s.r.o. je tvořena týmem lidí, kteří mají dlouholeté zkušenosti s výrobou, prodejem a montáží převážně plastových oken a dveří vyrobených výhradně v ČR. Svým zákazníkům jsme schopni nabídnout 100% servis, poradenství a kompletní dodávky s pětiletou zárukou na profilový systém. Firem dodávajících okna je na trhu již celá řada. Jen některé však mají plně spokojené zákazníky. Často je slyšet, že ten a ten profil je stejný, má přece stejný počet komor a stejné vlastnosti. Že to a to sklo je shodné a má stejný tepelný odpor. Tento obor však není o profilu a typu zasklení, je především o lidech!

Jak by bylo jinak možné, že dva různí zákazníci mají stejný profil i sklo a přitom jeden je absolutně spokojený a druhý je nešťastný? Mezi spokojeností a nespokojeností stojí výkon zaměřovacího technika, zda dodané prvky sedí jak mají, výkon prodejce, zda vše předem 100% vysvětlí, poradí a upozorní, výkon výroby, zda dodrží předepsané technologické postupy a slíbené termíny, výkon dispečera montáže, zda včas naplánuje a především výkon a přístup montážních skupin. Pokud všechny tyto činnosti vykonávají lidé, kteří mají patřičné zkušenosti a hlavně, pokud je jejich práce baví, je velká pravděpodobnost, že zákazníci budou spokojení. Proto, když mi zákazníci tvrdí, že „TEN PROFIL JE STEJNÝ“ se jen zamyslím a i když vím, že mají pravdu, řeknu „NENÍ TO O PROFILU, JE TO O LIDECH“. Někteří mi rozumí, někteří však ne.

Společnost JKT OKNA Olomouc sídlí v tzv. UŠÁKU na ulici Wellnerova 3, 779 00 Olomouc. Prodejna je označena logem výrobce RI OKNA. Tento oknařský gigant jsme si zvolili po pečlivém výběru. Přesvědčil nás především 100% kvalitou výrobků, výrobními termíny a výhodnou cenovou politikou. Získali jsme status autorizovaného prodejce RI OKNA , a.s. pro Olomouc a Olomoucký kraj.

Bude nám ctí, pokud nás oslovíte s Vaší poptávkou na dodávku otvorových výplní pro Váš dům či byt.

Vybírejte s rozumem, ono totiž v této branži často zjistíte, zda jste při nákupu skutečně ušetřili až po pěti a více letech funkčnosti výrobku.

Mgr. Josef Kühr
jednatel společnosti

JAK VYBRAT KVALITNÍ PLASTOVÁ OKNA?

Sklad plastových oken

Požádali jsme ředitele divize výroby plastových oken společnosti RI OKNA Mgr. Pavla Poláška, aby nám vysvětlil technologii výroby kvalitních plastových oken.
Neoslovili jsme ho náhodou, jde o člověka, který vstupuje do technologického procesu přímo, a nikoliv o pracovníka reklamy nebo marketingu, který skutečnost často upravuje podle svých představ.

Firmy pro vás
Společnost RI OKNA se zaměřuje na výrobu a montáž plastových oken, dveří a jejich příslušenství již od roku 1994. V roce 2006 rozšířila společnost svou působnost také o výrobu a montáž oken, dveří a interiérových stěn z hliníkových profilů.

Jak se poznají kvalitní plastová okna od laciných výrobků?
„Rozdíl mezi přesnou profesionální prací a levnými výrobky se nejmarkantněji projeví až po delší době užívání. Naše okna totiž ani po mnoha letech působení vnějších vlivů neztrácejí svou tvarovou stabilitu a zdravotní nezávadnost. Zároveň si bez ohledu na sluneční záření a povětrnostní situaci doživotně zachovávají svou barevnou kvalitu při zcela snadné a nenáročné údržbě. To rozhodně o mnoha laciných výrobcích a napodobeninách říci nelze.“

Vyžaduje výroba plastových oken nějaké speciální technologie?
„Naše společnost využívá špičkové technologie a systémy kvality. V roce 2008 jsme zprovoznili jeden z nejmodernějších výrobních areálů svého druhu v Evropě. Plastová okna a ostatní prvky vyrábíme na obráběcích centrech německé společnosti ELUMATEC®, která patří ke špičkám v oboru.

Technologické vybavení však k úspěchu na trhu samo o sobě nestačí. Klíčem k dobré pověsti našich výrobků je především poctivá a dobře odvedená práce při montáži. Samozřejmostí je také otevřené poskytování všech důležitých informací našim zákazníkům.“

Výrobní závod RI OKNAJakou roli tedy při výrobě oken hraje lidský faktor?
„Naše výroba je téměř plně automatizovaná, takže zde prakticky není prostor pro lidské chyby. V každém případě je každý výrobek, opouštějící naše výrobní závody, dokonale funkční. Přispívá k tomu i několikanásobná průběžná kontrola. Teprve potom jsou naše plastová okna a dveře bezvadně připraveny pro zabudování do stavby.“

Co nejvíce ovlivňuje výslednou kvalitu a vlastně i konečnou cenu plastových oken?
„Naše okna vyrábíme ze značkových německých profilů VEKA AG®. Samozřejmě při výrobě používáme pouze ta nejkvalitnější skla. Veškeré součásti našich oken a dveří jsou skutečnými originály, ať už jde o izolační dvojskla či trojskla, kování, nebo příslušenství. Je to zkrátka naše firemní know-how, na jehož stálém zlepšování pracujeme již od roku 1994, kdy společnost RI OKNA vznikla.“

Spousta výrobců v poslední době nabízí plastová okna s výraznou, někdy až 60% slevou. Dá se vůbec ještě v těchto cenových relacích hovořit o kvalitě?
„Zákazník by se měl naučit rozlišovat. Nezáleží totiž vždy na výši slevy, ale na konečné ceně. Pokud byla původní cena vysoká, nemusí být ani při velké slevě nákup takového výrobku pro zákazníka ekonomicky výhodný. Ne vždy se také setkáme se srovnatelnou kvalitou a často jsem silně na pochybách o jakosti některých plastových oken. Naše společnost si vybrala náročnější cestu kvality, která je však pro nás i naše zákazníky z dlouhodobé perspektivy jedinou možnou.“

Na co by se měli lidé ptát při výběru kvalitních plastových oken?
„Zákazník by se měl výrobce plastových oken rozhodně zeptat na kvalitu materiálu, který byl při výrobě plastových oken použit. Společnost RI OKNA proto poskytuje maximálně otevřené informace nejenom o parametrech, ale i o možnostech našich výrobků. Vyrobíme-li jen dobrý, nikoli však dokonale funkční výrobek, přiznáme to a nabízíme zákazníkovi náhradní řešení. I to nás výrazně odlišuje od ostatních výrobců plastových oken.“

Zdroj: převzato z odborného časopisu Dům a Zahrada

RD Nemilany Výrobní závod RI OKNA ve Bzenci

KAM DÁL...

Plastové profily Hliníkové profily Plastová okna Plastové dveře Kde nás najdete
Plastové profily RI OKNA Hliníkové profily RI OKNA Plastová okna RI OKNA Plastové dveře RI OKNA Kde nás najdete

Bezplatná kalkulace

Nechte si vypracovat kalkulaci poptávky bez závazků. Vyplňte jednoduchý online formulář a my se Vám ozveme s vyhotovenou orientační cenou zakázky.

Nebo nám zašlete online vzkaz

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016... (více informací)