HLINÍKOVÁ OKNA A DVEŘE - SYSTÉMY PRO RODINNÉ DOMY

SOULAD S TEPLEM

Hliníková okna jsou oblíbenou volbou projektantů rezidencí, administrativních budov a bytových komplexů. Umožňují začlenění do velkých prosklených ploch i celých fasád. Stále častěji se objevují také u rodinných domů.

hliníkové okenní systémy

Pevnost hliníku chrání okna před nechtěným i záměrným poškozením. Tvarová stálost garantuje přesný chod a spolehlivou funkčnost po celou dobu životnosti i při intenzivnějším používání na frekventovaných místech.

Tepelně izolační vlastnosti oken ze špičkových hliníkových profilů se při volbě správných skel, rámečku a těsnění mohou vyrovnat vlastnostem plastových nebo dřevěných oken.

K hliníkovým oknům si u nás vyberete i hliníkové vchodové dveře ve stejném provedení.

Na výběr máte z bohaté škály barev a dekorů. K oknům lze navíc barevně sladit i vchodové a terasové dveře.

Hliníková okna od společnosti RI OKNA splňují všechny nároky na precizní zpracování, dlouhodobý užitek a působivý moderní vzhled.

POŽÁRNÍ ODOLNOST

Hliník je nehořlavý materiál. Umocní-li se jeho mohutnost speciálními doplňky a těsněním, může získat různé stupně požární odolnosti - EW 15 až EI 120.

POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Povrch hliníkových profilu je opatřen nástřikem pomocí práškového lakování, kašírování folií nebo eloxováním. Na výběr je přes 200 barev ze vzorníku RAL a řada dekorů.

Hliníková okna jsou velmi odolná vůči klimatickým vlivům a jejich povrch nevyžaduje prakticky žádnou údržbu.

ŘÍCI DŮM UŽ DNES NESTAČÍ

hliníková oknaVývoj v současném stavebnictví nabízí široké možnosti komfortu bydlení. Hliníková okna v požadované kvalitě se dovedou nejlépe přizpůsobit těmto moderním trendům. Díky našim oknům vtisknete svému domu jedinečnou originalitu a získáte bezprostřední kontakt s Vaší zahradou či projevy přírody, aniž byste slevili z Vašeho pohodlí a jistoty teplého domova.

POHYB A OVLÁDÁNÍ

Okno s funkcí otvíravě sklopnou zná už skoro každý. Znáte ale výhodu fukce okna sklopně otevíravého? U hliníkových systémů lze otvíravé části i posouvat, vyklápět ven či skládat jako harmoniku.

KAM DÁL...

Hliníkové profily Hliníkové dveře Zasklení Kování Siegenia Doplňky
Hliníkové profily RI OKNA Hlíkové dveře RI OKNA Izolační dvojsklo, trojsklo a další Kování MACO Parapety, žaluzie, sítě a další

Bezplatná kalkulace

Nechte si vypracovat kalkulaci poptávky bez závazků. Vyplňte jednoduchý online formulář a my se Vám ozveme s vyhotovenou orientační cenou zakázky.

Nebo nám zašlete online vzkaz

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016... (více informací)