Dveře mohou být plné, celoprosklené čirým sklem, bezpečnostním sklem nebo si vyberete z několika druhů ornamentních (neprůhledných) skel.

Nejoblíbenější volbou našich zákazníků jsou dveře s tzv. dveřní výplní. Dveřní výplně odebíráme od špičkového českého výrobce Perito.

DVEŘNÍ VÝPLNĚ

Druh dveřní výplně určuje vzhled, tepelně izolační i bezpečnostní vlastnosti dveří. Do našich dveří používáme výhradně výplně od špičkového českého výrobce Perito.

Perito vyrábí výplně sérií VIZUAL a ELEGANCE kromě HPL pro plastové dveře také v systému ALU pro hliníkové dveře. Tyto panely jsou pouze ve variantě zasklené (vložené) do křídla.

Řada ALU SMART umožňuje vnější překrytí křídla, což významně zlepší design nových dveří.

Skutečný luxus představuje nejvyšší série dveřních výplní ALU DESIGN, která umožňuje křídlo překrýt z interiéru i exteriéru.

ALU SMART

ALU DESIGN

Řada ALU SMART přináší ideální propojení výběru modelů ze zákazníky nejoblíbenějších výplní, s vysokou kvalitou a žádaným materiálovým provedením ALU (hliníkovým). Osvěžení přináší několik zcela nových modelů, které drží krok se současnými trendy. Vítanou předností této řady je možnost provedení jak ve vložené tak i v jednostranně překryvné variantě.

Hliníkové vchodové dveře ALU Design nabízejí klasické, moderní i originální modely s precizně propracovanými detaily. Vyberete si z desítek vzorů a dekorů, díky kterým dveře přizpůsobíte na míru svému domu a svým představám. Tato řada obsahuje i modely navržené uznávaným českým designérem panem MgA. Novague.

Hliníkové vstupní dveře ALU Design mají také vynikající tepelně-izolační vlastnosti. Proto je můžete využít i v pasivních domech.

Zobrazit všechny výplně

Zobrazit všechny výplně

VIZUAL ALU

ELEGANCE ALU

Dveřní výplně čistého vzhledu jejichž design není doplněn žádným dalším ozdobným prvkem. Výplně jsou vyráběny  v provedení HPL pro plastové dveře, ale také v provedení ALU pro hliníkové dveře. V této řadě jsou výplně navíc doplněny elegantními nerezovými aplikacemi. Výplně jsou vyráběny  v provedení HPL pro plastové dveře, ale také v provedení ALU pro hliníkové dveře.

Zobrazit všechny výplně

Zobrazit všechny výplně

Bezplatná kalkulace

Nechte si vypracovat kalkulaci poptávky bez závazků. Vyplňte jednoduchý online formulář a my se Vám ozveme s vyhotovenou orientační cenou zakázky.

Nebo nám zašlete online vzkaz

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016... (více informací)