SÍTĚ PROTI HMYZU

Barvy rámečků okenních a dveřních sítíOkenní a dveřní sítě jsou vyráběny z válcovaného hliníkového profilu povrchově upravovaného ve více barvách. Síťovina je ze sklolaminátového vlákna, vyznačuje se pevností a dobře odolává povětrnostním podmínkám.

Síť je na okno upevněna pomocí kovových, otočných háčků a dá se z okna jednoduše sejmout.

Dveřní síť se instaluje na rám pomocí samozavíracích pantů, na straně opačné je magnet, který usnadňuje zavírání.

Máme v nabídce i velmi oblíbenou černou síťovinu, ale umíme ji dodat i v protipylovou provedení, které je vhodné pro alergiky a nebo hliníkovou síťovinu, která má vysokou mechanickou odolnost.

Okenní síť bílá Otvíravá síť levá antracit Otvíravá síť levá zlatý dub Plissé síť zlatý dub

PLISSÉ SÍTĚ

Plisované dveřní sítě jsou díky své inovativní konstrukci ideálním řešením ochrany proti hmyzu v oknech a dveřích při dodržení minimálních nutných montážních a manipulačních prostor.

Plissé síť před montážíDíky úzkoprofilovému rámu i ostatních součástí je zasíťování prostřednictvím tohoto výrobku vhodné především na terasové dveře, na které bude následně instalována venkovní stínící technika.

Plisované sítě jsou ovládány snadným posuvem do strany. Dochází tak k rozvinu síťoviny po nosných polyamidových vláknech, vetkaných ve stanovených roztečích uvnitř síťoviny. Tato vlákna zabezpečují neustálé napnutí síťoviny a její statickou stabilitu ve všech polohách (i ve vertikálním směru otevírání sítě). Vlákna jsou vybavena funkcí autonomního napínání, díky čemuž nedochází k nechtěnému prověšení síťoviny v důsledku standardních povětrnostních a klimatických vlivů.

Standardně jsou plisované dveřní a okenní sítě vyráběny s pohledovou výškou rámu 35 mm. Pro terasové dveře s nízkým hliníkovým prahem nebo pro HS portál s bezbariérovým vstupem je možná výroba asymetrického rámu - spodní rámeček výšky 11 mm.

Plisované dveřní a okenní sítě jsou standardně montovány prostřednictvím TEX šroubů přímo na rám okna/dveří. Kvůli vyvložkování nelze montovat do ostění - jedině s použitím plech. úchytů.

Barvy: Bílá, zlatý dub, tmavě hnědá, antracit.

Všechny typy sítí jsou vyráběny v České republice.

KAM DÁL...

Parapety Vnitřní žaluzie Venkovní stínící technika Plastová okna Kde nás najdete
Vnitřní a venkovní parapety RI OKNA Vnitřní žaluzie RI OKNA Venkovní stínící technika RI OKNA Plastová okna RI OKNA Kde nás najdete

Bezplatná kalkulace

Nechte si vypracovat kalkulaci poptávky bez závazků. Vyplňte jednoduchý online formulář a my se Vám ozveme s vyhotovenou orientační cenou zakázky.

Nebo nám zašlete online vzkaz

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016... (více informací)