Hliníkový systém PONZIOMechanické vlastnosti hliníku propůjčují vstupním dveřím mimořádnou odolnost vůči poškození, častému používání i klimatickým vlivům. Vybrané typy profilů s doplňkovým těsněním a přerušeným tepelným mostem vykazují velmi dobré tepelně izolační vlastnosti.

Vzhled dveří můžete libovolně utvářet co do tvaru, konfigurace křídel, vzhledu zasklení a barevnosti. Podle požadavků zákazníka používáme standardní nebo bezpečnostní zasklení hladkým nebo ornamentálním sklem. K dispozici jsou také hliníkové vchodové dveře s neprůhlednými panely o tloušťce 13–61 mm.

Obrovskou výhodou hliníkových vstupních dveří jsou minimální nároky na údržbu a extrémně dlouhá životnost.

Dveře jsou standardně vybaveny těsněním ze syntetické pryže a 20 mm vysokým prahem. Na přání je doplníme kvalitním kováním předních evropských výrobců, doplňkovými bezpečnostními prvky, zvonkovými tably, automatickými zavírači a dalšími užitečnými doplňky.

Ke vchodovým dveřím si u nás vyberete i hliníková okna a terasové dveře ve stejném provedení.

Na výběr máte z bohaté škály barev a dekorů. Ke vchodovým dveřím lze navíc barevně sladit i okna a terasové dveře.

PROFILOVÁ ŘADA PONZIO
PONZIO PE68 PONZIO PE78N a PE78N+ PONZIO PT50

KAM DÁL...

Design hliníkových dveří Hliníková okna Plastové dveře Design plastových dveří Kde nás najdete
Design hliníkových dveří Hliníková okna RI OKNA Plastové dveře RI OKNA Design plastových dveří RI OKNA Kde nás najdete

Bezplatná kalkulace

Nechte si vypracovat kalkulaci poptávky bez závazků. Vyplňte jednoduchý online formulář a my se Vám ozveme s vyhotovenou orientační cenou zakázky.

Nebo nám zašlete online vzkaz

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016... (více informací)