Série PREMIUM

Tato řada imituje dřevěné dveře, a proto ji ocení zejména milovníci klasického vzhledu. Prémiové dveřní výplně jsou zdobené samostatně montovanými plastickými rámečky. Díky této technologii lze vyměnit případné rozbité sklo. Skla lze měnit pouze u této série a speciální řady ENTRY. Vybírat můžete ze široké škály barev i skel. V nabídce máme standardní ornamentní (neprůhledná) skla, ale i speciální tzv. vitrážová skla. Výplně jsou vyrobeny z desek HPL, ale lze volit i v provedení ALU. Panely jsou vyráběny v tloušťkách 24 až 44 mm.

Dveřní výplň Adriana Dveřní výplň Alice Dveřní výplň Andrea Dveřní výplň Annabel Dveřní výplň Darina Dveřní výplň Kamila I Dveřní výplň Lada Dveřní výplň Leona Dveřní výplň Marika Dveřní výplň Monika
Adriana Alice Andrea Annabel Darina Kamila I Lada Leona Marika Monika
Dveřní výplň Nela Dveřní výplň Nina Dveřní výplň Romana Dveřní výplň Sabina Dveřní výplň Tereza Dveřní výplň Veronika Dveřní výplň Viktorie Dveřní výplň Vilma
Nela Nina Romana Sabina Tereza Veronika Viktorie Vilma

Zpět Dveřní výplně BASIC Dveřní výplně VIZUAL Dveřní výplně ELEGANCE Dveřní výplně ENTRY

Bezplatná kalkulace

Nechte si vypracovat kalkulaci poptávky bez závazků. Vyplňte jednoduchý online formulář a my se Vám ozveme s vyhotovenou orientační cenou zakázky.

Nebo nám zašlete online vzkaz

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016... (více informací)